Sancaktepe Kiralık Platform

Sancaktepe Kiralık Platform

İstanbul`da bulunan vinç ve platform kiralama firmamız, Başta Sancaktepe olmak üzere tüm İstanbul içine uygun fiyatlı platform kiralama hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Sancaktepe'de, eğitimli personel kadromuz ile 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Kiralık Kiralık Platform ihtiyacınız için güvenilir bir platform firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Operatör personellerimizin iş güvenliği eğitimleri ve sertifikaları düzenli olarak yenilenmektedir.

Reklam, afiş işleri, inşaat yardımcı platformları, temizlik için dış cephe temizlik platformları, çelik montaj işleri, boya işleri, fuar alanları, montaj ve demontaj gibi yükseklik platformu gerektiren her alanda kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe ilçesi içerisinde, şirketimiz bünyesinde 6 metre'den 103 metre’ye kadar platform ve vinç makinaları mevcuttur. Bizimle çalışmaya karar verdikten sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı siz de göreceksiniz. Sizleri de yüzlerce mutlu kurumsal ve bireysel müşterilerimiz arasında görmekten sevinç duyarız.