S Emek Platform Kiralama olarak Zhejiang Dingli Machinery Co. Ltd. markası olan Dingli platformlarının kiralama işini yapmaktayız.

Hakkımızda

Dingli 88.000 metre karelik alana kurulu fabrikasında 6 ayrı segmentte Personel Yükseltici platform (Makaslı Platform) başta olmak üzere toplam 80 civarında model üretmektedir. Çin pazarında birinci sırada pay sahibi olan Dingli, mekanik, elektrik ve hidrolik konularında profesyonel teknik ekibi vasıtası ile dünya pazarını yakından takip edip  pazarda önemli bir marka haline gelmiştir. 

Personel yükseltici platformlar alanında Uluslararası öneme sahip olan IPAF üyesi olan Dingli ISO9001:2008 kalite yönetim sistemi, ISO14001:2004 çevresel yönetim sistemi, OHSAS18000 iş güvenliği ve işçi sağlığı yönetim sistemlerine sahiptir. Bununla birlikte tüm ürünleri CE sertifikasına sahiptir. Dünya genelinde montaj ağırlıklı bir üretim mantığına sahip olan markalar ile aynı komponentleri kullanan Dingli bu yolla hem yedek parça tedarikini kolaylaştırmış hem de uluslararası bir standardı yakalamıştır. 

S Emek Platform Kiralama Mobil Vinç sektöründe Türkiye genelinde yüzlerce şantiyede servis hizmeti vermektedir. Personel Yükseltici platform (Makaslı Platform) sahasında artarak devam eden ihtiyaca yönelik kiralama ve servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Bu alanda kullanıcı eğitimi, ünite kiralaması, yedek parça tedariki ve servis hizmetlerinde Mobil vinç sektöründe elde ettiğimiz tecrübe ve kalifiye servis ekipleri ile çalışmalarımızı geliştirerek devam ettiriyoruz. S Emek Platform Kiralama sahip olduğu tecrübeyi, Ulusal alanda hızla yerini alan ve kalitesiyle ön plana çıkan Dingli Markasıyla birleştirerek Türkiye pazarına sunmaktadır.